2015 yılından beri...

biz kimiz?

Ev dışı tüketim alanlarının tamamına hizmet sunuyoruz.
BİZ KİMİZ?

2015 yılında kurulan işletmemiz dondurulmuş gıda, meşrubat ve daha bir çok kategoride yer alan ihtiyaç ürünlerinin satış ve dağıtımını üstlenmekte olan, binlerce çeşitli ürünle sektörde hizmet etmekteyiz.

Müşterilerimiz arasında, başta Kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, Askeri birlikler, Oteller, Restaurantlar, Cafeler, Okullar, Hastaneler, Catering firmaları, Yemek firmaları, Pastaneler, Kantinler, Büfeler, Fast-Food kuruluşları, Pizzacılar, Kebapçılar, Çay Bahçeleri, Tıp merkezleri, İnşaat firmaları, Fabrikalar, Organizasyon firmaları, Plazalar, Ofis ve İş yerleri, Havayolu firmaları, Temizlik firmaları, Havalimanları, Benzin istasyonları, Poğaça – Börekçiler, Lokantalar ve Gıda ürünleri toptancıları yer almaktadır. Kısacası, ev dışı tüketim alanlarının tamamına hizmet sunabilecek ve bu doğrultuda her geçen gün büyüyen güçlü bir altyapıya sahibiz.

Geniş depolama alanlarımız, soğuk hava tesislerimiz, lojistik araçlarımız ve işinin uzmanı profesyonel kadromuzla bir işletmenin ihtiyacı olan tüm ürünleri tek bir noktadan, en düşük fiyata ve özel ödeme yapısıyla satın almasına olanak sağlamaktayız.

Konya , Karaman , Aksaray, Afyon il ve ilçeleri günlük olarak teslimat yaptığımız bölge arasında yer almaktadır.

Aynı hassasiyetle “lezzet ve hizmet” dağıtmaya devam ediyoruz…
0
Çeşit Pasta
0
Çeşit Börek
0
Çeşit Unlu Mamül
0
Çeşit Tatlı
düğün
pastaları

Yüksek sayıda düğün davetleri için lezzetli pastalar.

cafe
pastaları

Kafelerin ve bistroların en tatlı lezzetleri bizden.

unlu
mamuller

Maharetli ustaların ellerinden lezzet şöleni.

börekler

El açması su böreği ve tam tahıllı, tam buğdaylı enfes lezzetler.